Malba na hedvábí
Malba na hedvábí

Malujte na hedvábí originální ornamenty

Malování na hedvábí je technika, která pochází z Asie. Historie tohoto malování je stará již několik staletí. V Evropě se ale rozšířilo zejména v poslední době, kdy se stává oblíbenou činností a ceny hedvábí a věcí k dekoraci jsou příznivé. Malování na hedvábí je výtvarná technika, kde si lidé podle vlastní fantazie zdobí a zkrášlují nejen šály a šátky, ale také i oděvy a bytové doplňky.

Malování vyžaduje velkou trpělivost a nápady. Než začnete malovat na hedvábí, je dobré ho připnou na nějaký dřevěný rám. Využívá se dřevěného rámu na vyšívání. Na malování se používají kontury na hedvábí, které se kombinují s barvami. Existuje několik způsobů, jak přenést požadovaný motiv na hedvábí.  Malbou na hedvábí si tak můžete vytvořit originální hedvábné šaty, šálek či cokoliv jiného. Stačí, když budete mít fantazii a malování půjde samo. Nevěříte? Vyzkoušejte si to na vlastní kůži a uvidíte.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
pocit moci
17%
zábavnost
60%
nadšení
61%
strach
24%
náročné psychicky
35%
náročné fyzicky
43%
pro dospělé
89%
časově náročné
61%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.