Výroba skleněných vitráží
Výroba skleněných vitráží

Ozdobné skleněné vitráže jednoduše

Strávíte úžasný den tím, že budete řezat barevné sklo, a následně ho spojovat cínem do efektních obrazců. Na konci kurzu si odnesete vlastní vitrážku, nebo šperk - záleží jen na Vás. Pokud Vás tato činnost osloví můžete si pak sami vyrobit krásnou lampu, jako od Tiffanyho. Tady pak budete mí i obrovskou radost, až návštěva bude obdivovat Váš výtvor a ptát se na jeho vysokou cenu.

Největší rozmach vitráže je však spojen s ozdobou oken, především kostelních a oken katedrál. Co však vypadá dobře v okně vypadá vkusně například i okolo zrcadla v koupelně, nebo jako dekorace vchodových dveří. Osvojte si techniku tohoto nádherného řemesla a vytvářejte vlastní elegantní vitráže, který bude každý obdivovat. Pomocí techniky Tiffany lze vytvořit prostorové předměty, například lampy, nebo elegantní šperky.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
mrazení
20%
zábavnost
65%
náročné psychicky
39%
náročné fyzicky
69%
adrenalin
12%
dovednosti
72%
zručnost
73%
pro dospělé
100%
nespoutanost
50%
pocit moci
12%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.