Vyrobení vlastní stolní hry
Vyrobení vlastní stolní hry

Vyrobte si vlastní stolní hru a překvapte své známé

Asijská hra s názvem Go je považována za nejstarší deskovou hru s pravidly na světě. Jsou i starší hry, ke kterým se bohužel nezachovala žádná pravidla. Desková hra je hra, kde jsou pravidla hry již určeny a mělo by se hrát podle těchto pravidel. Tyto hry jsou vhodné pro více lidí. Většinou jsou deskové hry doporučovány pro dva až šest hráčů. Záleží ale na konkrétní hře. Některé deskové hry se může účastnit i více hráčů než jen šest.

Při deskových hrách lidé stráví spolu krásné chvíle, kdy zapomenou na stres a každodenní honičku, kterou jim přináší nejenom práce. Při deskové hře se sejde více lidí, nejenže hrají konkrétní hru, ale také se při tom velice dobře pobaví a zasmějí. Jestliže i vy si rádi zahrajete společenské deskové hry, vytvořte si vlastní. Při tvorbě vlastní hry se meze nekladou. Dobrodužná, hra na přemýšlení či hra, kde vyhrává ten, kdo do cíle dojde první. Záleží pouze na vás. A pravidla? Tak ty si určujete také pouze vy a nikdo jiný.

Vytvořte si vlastní hru, vlastní pravidla a pojmenujte jí tak, jak chcete vy.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné psychicky
38%
sebepoznání
97%
dovednosti
93%
zručnost
87%
pro dospělé
100%
pro seniory
100%
štěstí
64%
adrenalin
14%
náročné fyzicky
35%
časově náročné
70%
pro děti
78%

Gabor
pro seniory 100%
pro dospělé 100%
zručnost 83%
dovednosti 93%
sebepoznání 100%
náročné psychicky 33%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.